KONST / Litografier / Färglitografi 16484212
nr 1648 4212
Carl Anton
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 134/300, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 36x47 cm, yttermått inklusive ram: 53x63 cm
Carl-Anton Axelsson, Carl Anton, svensk konstnär, född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 18:06:56
7/10 11:42:37